PRONÁJEM AUTA S REKLAMOU ZA 0 EUR/MĚSÍC

Dexcar spolupracuje s nejprestižnějšími značkami v automobilovém průmyslu,
a to především s německými výrobci automobilů jako je Opel, Smart, Volkswagen, Mini, Audi, BMW, Mercedes, ale i Tesla, Land Rover a Maserati a společnostmi jako je OMW, AGIP, ENI, TOTAL, MOL.
Pronájem auta s reklamou Dexcar je za 0 měsíční poplatek.Doba dodání závisí na výši registračního poplatku a na poptávce trhu.
Cena registračního poplatku závisí na hodnotě auta.
Všechna auta jsou úplně nová, zakoupená dle vašeho výběru.
Nižší registrační poplatek je do předběžného pořadníku/tabulky.
Vyšší registrační poplatek je do hlavního pořadníku/tabulky.
Garantovaná doba dodání auta je o 24 měsíců.
Zájemce musí vlastnit řidičský průkaz a být plnoletý.

Nájemní smlouva je na 24 měsíců. Po 24 měsících obdržíte opět nové auto dle vašeho výběru a vyšší kategorie. Nyní již bez registračního poplatku!

Nájemní smlouva je včetně:
• havarijního a povinného pojištění pro celou Evropu
• letních i zimních pneu
• povinné výbavy vozidla
• pravidelného servisu a údržby
• možnosti najetí až 25 000 km/ročně
• možnosti až 5 řidičů – uživatelů – bez příplatku
• paliva v hodnotě 500 EUR a dalších výhod

Auta, která získáte do dlouhodobého pronájmu, budou mít v současné době německou poznávací značku E -DX – číslo tak, jak ji vidíte na videích a fotkách aut Dexcar.

V Dexcaru financování aut pro zájemce za 0 Eur měsíčně a její ekonomická udržitelnost je postavené na sharecomony (sdílené ekonomice) / crowdfundingu.
Marketing produktu je postavený na prvcích síťového marketingu.
Zde videa v češtině, které doporučujeme pro zájemce, kteří v poznání moderní ekonomiky nechtějí zakrnět, ale chtějí se vzdělávat a pochopit dnešní ekonomický svět.

Video Sdílená ekonomika
Video Crowdfunding vysvětlení
Video Síťový marketing

Proto neváhejte a rezervujte si vaše auto už dnes! Šetříte si tím peníze a čas.

★ NOVINKA ★ Jak získat více výhod od Dexcar? Doporuč dvěma tvým kamarádům program auto od Dexcar a získáš přibližně 10 000 DXC (10 000 EUR) ročně, za které si můžeš objednat extra výbavu do tvého auta Dexcar, přikoupit kilometry navíc, získat auto rychleji a / nebo si objednat dodávku auta z Essenu až do tvého domova a ještě ti zůstane na přikoupení poukázek na benzín.

★ NOVINKA ★ Jak získávat předplacenou Mastercard za 310 eur od Dexcar? Objednej si Utility Card Mastercard za 165 eur (jednorázový poplatek) a za každý průchod tabulkou (7 míst v tabulce) ti firma Dexcar pošle kurýrem mastercard s 310 EUR.

★ VÝHODY ★ Jak jezdit autem zcela zdarma? Registrovat se do předběžné tabulky pořadníku a získáš navíc poukázku na benzín. Tím pádem ještě před dodávkou auta jsi získal poukázky na benzín v hodnotě nad hodnotu registračního poplatku a tím tvá investice do auta se rovná 0 EUR.

Objednávky aut a jejich dodávky jsou možné do následujících zemí Evropy: Belgie, Bulharsko, Dánsko, Německo, Estonsko, Finsko , Francie, Řecko, Irsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Slovensko, Česká republika, Španělsko, Slovinsko, Maďarsko, Švýcarsko, Kypr, Velká Británie. Proto neváhejte a rezervujte si Vaše auto už dnes! Šetříte si tím peníze a čas!

AUTA DO 15.000 EUR (405 000 KČ) ZA 547 EUR (14 769 KČ)/ZA 1.950 EUR (52 650 KČ)

OPEL: Adam – Corsa -Karl

VOLKSWAGEN: Polo – Up

SMART: ForTwo Coupe – ForFour

Registrační poplatek do předběžné tabulky pořadníku je 547 EUR.

Po prvním průchodu tabulkou pořadníku (tabulkou předběžná) získáte poukázku na benzín v hodnotě 521 EUR. Po druhém průchodu tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte druhou poukázku na benzín v hodnotě 521 EUR. Váš zisk je 495 EUR. Po třetím průchodu tabulkou pořadníku (druhý průchod tabulkou hlavní) obdržíte Vaše auto.

Registrační poplatek do hlavní tabulky pořadníku je 1.950 EUR.

Po prvním průchodu tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte poukázku na benzín v hodnotě 521 EUR. Po druhém průchodu tabulkou pořadníku (druhý průchod tabulkou hlavní) získáte Vaše auto.

AUTA DO 25.000 EUR (675 000 KČ) ZA 923 EUR (24 921 KČ)/ZA 3.532 EUR (95 364 KČ)

OPEL: Astra Berlina 5p – Astra Berlina 4p – Astra Sport Tourer – Astra 4p – Meriva – Corsa – Mokka – Antara

VOLKSWAGEN: Golf – Station Sportsvan – GolfVariant – Maggiolino – Polo -Scirocco- Touran – Tiguan

MINI: Cooper – Clubman – Paceman – Countryman – 5 porte Cooper

BMW: Series 1 3 porte – Serie 1 5 porte

AUDI: A1- A1 SPORTBACK – A3 – A3 SPORTBACK

MERCEDES: Classe A – Classe B

Registrační poplatek do předběžné tabulky pořadníku je 923 EUR.

Po prvním průchodu tabulkou pořadníku (tabulkou předběžná) získáte poukázku na benzín v hodnotě 853 EUR. Po druhém průchodu tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte druhou poukázku na benzín v hodnotě 853 EUR. Váš zisk je 723 EUR. Po třetím průchodu tabulkou pořadníku (druhý průchod tabulkou hlavní) obdržíte Vaše auto.

Registrační poplatek do hlavní tabulky pořadníku je 3.532 EUR.

Po prvním průchodu tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte poukázku na benzín v hodnotě 823 EUR. Po druhém průchodu tabulkou pořadníku (druhý průchod tabulkou hlavní) získáte Vaše auto.

AUTA DO 40.000 EUR (1 080 000 KČ) ZA 1.352 EUR (36 504 KČ)/ZA 5.492 EUR (148 284 KČ)

AUDI: A4 Avant -A4 Berlina – Q3 – Q5 – S1 -S1 Sportback -S3 -S3 Sportback -TT -TT Roadster

MERCEDES: Classe C- Classe C Coupe – CLA – CLA Shooting brake – C Wagon – GLA

BMW: Serie 2 Active Tourer- 2 Cabrio -2 Couper- 2 Grand Tourer -Serie 3 Berlina -3 Touring – X1 5- Z4 sDrive

Registrační poplatek do předběžné tabulky pořadníku je 1.352 EUR.

Po prvním průchodu tabulkou pořadníku (tabulkou předběžná) získáte poukázku na benzín v hodnotě 1 267 EUR. Po druhém průchodu tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte druhou poukázku na benzín v hodnotě 1 267 EUR. Váš zisk je 1 182 EUR. Po třetím průchodu tabulkou pořadníku (druhý průchod tabulkou hlavní) obdržíte Vaše auto.

Registrační poplatek do hlavní tabulky pořadníku je 5.492 EUR.

Po prvním průchodu tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte poukázku na benzín v hodnotě 1 267 EUR. Po druhém průchodu tabulkou pořadníku (druhý průchod tabulkou hlavní) získáte Vaše auto.

AUTA DO 60.000 EUR (1 620 000 KČ) ZA 1.910 EUR (51 570 KČ)/ZA 8.010 EUR (216 270 KČ)

JAGUAR: F-PACE – X5 – XE – XF

LAND ROVER: DISCOVERY 4 – DISCOVERY SPORT – EVOQUE – EVOQUE CABRIO

PORSCHE: 718 BOXTER – 718 CAYMAN – BOSTER – CAYMAN – MACAN

MERCEDES – BMW – AUDI

Registrační poplatek do předběžné tabulky pořadníku je 1.910 EUR.

Po prvním průchodu tabulkou pořadníku (tabulkou předběžná) získáte poukázku na benzín v hodnotě 1 857 EUR. Po druhém průchodu tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte druhou poukázku na benzín v hodnotě 1 857 EUR. Váš zisk je 1 804 EUR. Po třetím průchodu tabulkou pořadníku (druhý průchod tabulkou hlavní) obdržíte Vaše auto.

Registrační poplatek do hlavní tabulky pořadníku je 8.010 EUR (216 270 Kč).

Po prvním průchodě tabulkou pořadníku (první průchod tabulkou hlavní) získáte poukázku na benzín v hodnotě 1 857 EUR (50 139 kč). Po druhým průchodě tabulkou pořadníku (druhý průchod v tabulce hlavní) získáte Vaše auto.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!